Quick Start (8.x-1.0-beta02) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Help
mn: Тусламж

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.
