Quick Start (8.x-1.0-beta08) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Help
bg: Справка

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Permissions
bg: Права

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.
