Quick Start (8.x-1.0-beta08) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Monthly archive
bo: ཟླ་རེར་ཡིག་ཚགས

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
