Quick Start (8.x-1.0-beta08) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Feed
lt: Srautas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Help
lt: Pagalba

en: Archive
lt: Archyvas

en: Components
lt: Komponentai

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka

en: All content
lt: Visas turinys

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]
