Quick Start (8.x-1.0-beta11) - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Archive
nl: Archief

en: Components
nl: Componenten

en: All
nl: Alle

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Menu link
nl: Menulink

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Gallery
nl: Album

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Editor
nl: Redacteur

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Quick
nl: Snel

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: Page description
nl: Paginabeschrijving

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Library
nl: Bibliotheek

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The time that the custom block was last edited.
nl: Het tijdstip waarop het aangepaste blok voor het laatst is aangepast.

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
nl: Berekende menulink van de node (alleen beschikbaar tijdens het opslaan).

en: Install %module_name module.
nl: Installeer %module_name-module.
