Quick Start (8.x-1.0-beta13) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Help
hr: Pomoć

en: Archive
hr: Arhiva

en: All
hr: Svi

en: Panels
hr: Paneli

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: No front page content has been created yet.
hr: Nema promoviranog sadržaja.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
