Quick Start (8.x-1.0-beta14) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Help
be: Дапамога

en: Archive
be: Архіў

en: Components
be: Кампаненты

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Permissions
be: Правы

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: No front page content has been created yet.
be: Яшчэ не створана матэрыялаў для галоўнай старонкі.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі
