Quick Start (8.x-1.0-beta15) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Help
ast: Aida

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Permissions
ast: Permisos

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Basic page
ast: Páxina básica
