Quick Start (8.x-1.0-beta15) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Help
kk: Көмек

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: No front page content has been created yet.
kk: Батапқы бетке еш контент құрылмады.
