Quick Start (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Help
jv: Pitulungan

en: All
jv: Kabèh

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemoknā kesalahan.

en: No front page content has been created yet.
jv: Durung ānā kontèn sing digawé kanggo kācā ngarep.

en: Asc
jv: Urut Maju
