Quick Start (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Feed
ur: فیڈ

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Help
ur: مدد

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: The installation has encountered an error.
ur: تنصیب کے عمل  کو خرابی کا سامنا ہے۔

en: « First
ur: » ابتدائی
