Quick Start (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Help
km: ជំនួយ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: The installation has encountered an error.
km: ការដំឡើង​មាន​កំហុស ។

en: No front page content has been created yet.
km: មាតិកា​ទំព័រ​មុខ​មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ទេ ។
