Quick Start (8.x-1.4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany
