Quick Start (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: No front page content has been created yet.
my: ရှေ့စာမျက်နှာတွင် ပြသရန်အတွက် မည်သည့် အကြောင်းအရာမျှ မရှိသေးပါ။
