Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Search keywords
fa: جستجوی کلید کلمه‌ها

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Off
fa: خاموش

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Token
fa: توکن

en: Browser
fa: مرورگر

en: Video
fa: ویدیو

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Offset
fa: جابجایی

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمیتواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Load More
fa: نمایش بیشتر

en: Media name
fa: نام رسانه
