Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
