Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Search keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Items
sv: Poster

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Changed
sv: Ändrad

en: Document
sv: Dokument

en: Offset
sv: Kompensera

en: Image Browser
sv: Bildläsare

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sv: Denna text kommer att användas av skärmläsare, sökmotorer eller när bilden inte kan laddas.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sv: Titeln syns i en ruta när användaren för musen över bilden.

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Library
sv: Bibliotek

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Media Library
sv: Mediabibliotek

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media name
sv: Medianamn
