Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Upload
bg: Трансфер

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Items
bg: Новини

en: Original
bg: Оригинал

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bg: Този текст се ползва от екранни четци, търсачки или когато изображението не може да бъде заредено.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката
