Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Search keywords
hr: Ključne riječi pretraživanja

en: Upload
hr: Otpremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Items
hr: Stavke

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Browser
hr: Preglednik

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada sliku nije moguće prikazati.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Asc
hr: Uzlazno
