Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Action
kk: Әрекет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Created
kk: Құрылған

en: Items
kk: Элементтер
