Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Search
ru: Дилээри

en: Image
ru: Чурук

en: Name
ru: Ат

en: Default
ru: Ниити
