Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Add
da: Tilføj

en: API Key
da: API-nøgle

en: Token
da: Symbol

en: API key
da: API-nøgle

en: Rebuild
da: Genopbyg
