Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης
