Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Add
es: Agregar

en: API Key
es: Clave API

en: Model
es: Modelo

en: Token
es: Comodín

en: API key
es: Clave del API

en: Rebuild
es: Reconstruir

en: Knowledge base
es: Base de conocimiento
