Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Add
fi: Lisää

en: Token
fi: Muuttuja

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna
