Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Label
fr: Libellé

en: Preview
fr: Aperçu

en: Add
fr: Ajouter

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Model
fr: Modèle

en: Token
fr: Jeton (token)

en: API key
fr: Clé d'API

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: Knowledge base
fr: Base de connaissances
