Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Add
hu: Hozzáadás

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Model
hu: Modell

en: Token
hu: Vezérjel

en: API key
hu: API kulcs

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Knowledge base
hu: Tudásbázis

en: View Arguments
hu: Nézet argumentumok
