Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: API Key
ro: Cheie API

en: Token
ro: Simbol

en: API key
ro: Cheia API
