Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Add
ru: Добавить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Model
ru: Модель

en: Token
ru: Токен

en: API key
ru: API-ключ

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Knowledge base
ru: База знаний

en: View Arguments
ru: Аргументы Представления
