Quickchat (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Add
et: Lisa

en: Model
et: Mudel

en: Token
et: Tekstiasendaja
