Quickchat (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Preview
it: Anteprima

en: Add
it: Aggiungi

en: Model
it: Modello

en: Rebuild
it: Ricostruisci
