Quickchat (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Add
pl: Dodaj

en: API Key
pl: Klucz API

en: Token
pl: Wzorzec

en: API key
pl: Klucz API

en: Rebuild
pl: Przebuduj
