Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Remove
bg: Премахни

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави
