Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর
