Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས
