Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Rebuild
ca: Torna a construir
