Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Remove
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu
