Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu
