Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag
