Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण
