Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Remove
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj
