Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við
