Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Model
kn: ಮಾದರಿ
