Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Remove
nn: Fjern

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Update
nn: Oppdater
