Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Remove
oc: Levar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Token
oc: Geton (token)
