Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
