Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Remove
sv: Ta bort

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Model
sv: Modell

en: Token
sv: Ersättningstecken
