Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்
