Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Remove
th: เอาออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม
