Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Update
am: አዘምን
